Tefal BL15FD Mix&Move Blender, Stainless Steel TEFAL
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 445.00 mm |
| Gross height (mm) | 270.00 mm |
| Gross weight | 2.05 kg |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Net weight | 1.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 51 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 150.00 g |
| Producer | TEFAL |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tefal bl15fd mixmove blender, stainless steel tefal, bl15fd, tefal, blenderid





